
- В наявності
- Код: 00148989
Кавомашина Philips Series 8000 Cafe Aromis, 1.9л, зерно+мелена, автомат.капуч, дисплей, авторецептів -54, срібни
62 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Загальні характеристики
| Тип кави |
|
|
| Приготування капучіно |
|
|
| Індивідуальні налаштування |
|
|
| Тип керування |
|
|
| Дисплей |
|
|
| Запрограмованих напоїв |
|
|
| Одночасне приготування 2-х чашок | Так |
Технічні характеристики
| Споживана потужність, Вт |
|
|
| Тиск помпи |
|
|
| Ємність контейнера для зерен | ||
| Ємність резервуара для води, л |
|
|
| Ємність резервуара для молока |
|
|
| Ступенів помелу |
|
Додаткові характеристики
| Функціональні особливості |
|
|
| Додаткові функції |
|
Фізичні характеристики
| Матеріал корпусу |
|
|
| Колір виробника |
|
|
| Габарити (ВхШхГ) | 38,9 х 25,1 х 45,2 см | |
| Вага | 9,3 кг | |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 47,3 х 28,9 х 49,3 см | |
| Вага в упаковці, кг | 12,3 кг | |
| Комплектація |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Гарантійний термін |
|
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 9.3 кг |
| Висота | 38.9 мм |
| Глибина | 45.2 мм |
| Ширина | 25.1 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Манометр | Ні |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Об`єм | 1.9 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Фільтр | постійний |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Контроль міцності кави | Так |
| Регулювання температури кави | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал та пластик |
- Ціна: 62 999 ₴
