
- Немає в наявності
- Код: 00148977
Кавомашина Philips Series 1200 1.8л, зерно + мелена, ручний капучинатор, авторецептів - 2, біло - чорний
24 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | кавоварка |
| Тип приготування | автоматичне |
| Використовувана кава | в зернах |
| мелена | |
| Кількість чашок, шт | 2 автоматических |
| Обсяг резервуара | 1.8 л |
| Потужність | 1500 Вт |
| Тиск | 15 бар |
| Вбудована кавомолка | ![]() |
| Дисплей | ![]() |
| Функції | автовідключення |
| одночасне приготування двох чашок | |
| регулювання температури кави | |
| подача гарячої води | |
| попереднє змочування | |
| регулювання жорсткості води | |
| регулювання міцності кави | |
| автоматична промивка системи | |
| програмування об'єму порції | |
| установка ступеня помелу | |
| автоматичне очищення від накипу | |
| регулювання висоти дозатора для чашок | |
| індикатор готовності | |
| Колір | білий з чорним |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 246x371x433 мм |
| Особливості | зйомний піддон для крапель |
| керамічні жорна | |
| фільтр AquaClean | |
| меню My Coffee Choice | |
| зйомні деталі можна мити в посудомийній машині | |
| знімний заварний механізм | |
| знімний капучинатор | |
| автоматичне видалення нальоту |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 371 мм |
| Глибина | 371 мм |
| Ширина | 371 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Манометр | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові функції | |
| Контроль міцності кави | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Основні | |
| Об`єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип кавоварки | Комбінована |
| Тип управління | Електронне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Фільтр | постійний |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | білий з чорним |
- Ціна: 24 999 ₴

