
- В наявності
- Код: 00148867
Блендер Philips заглибний Daily Collection 700Вт, 3в1, чорний
3 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип - Заглибний
Потужність -700 Вт
Місткість склянки - 500 мл
Місткість міні-подрібнювача - 300 мл
Комплектація:
- Блендер
- Стакан
- Компактний подрібнювач
- Віночок для збивання
Насадки:
- Вінчик для збивання
- Міні-подрібнювач
Кількість швидкостей - 2
Особливості - Турборежим
Колір - Чорний
Матеріал корпуса - Метал, Пластик
Додаткові ємності:
- Стакан
- Чаша подрібнювача
Джерело живлення - мережа 220 В
Додаткові характеристики:
- Насадка, яка запобігає розбризкуванню
- Сучасна технологія змішування ProMix
Габарити (ВхШхГ) - 37 х 5 х 6 см
Габарити упаковки (ВхШхГ) - 28 х 22.8 х 25 см
Вага - 1.232 кг
Вага в упаковці - 1.72 кг
Країна реєстрації бренду - Нідерланди
Гарантія - 24 місяці офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару - Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.232 кг |
| Висота | 37 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Прогумована ручка | Ні |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Об'єм глечика | 500 л |
- Ціна: 3 299 ₴
