
- В наявності
- Код: 00148866
Блендер Philips заглибний Daily Collection 700Вт, 3в1, білий
3 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип - Заглибний
Потужність -700 Вт
Місткість склянки - 500 мл
Комплектація
- Ручний блендер
- Подрібнювач розміру XL
- Насадка-міксер з 2 вінчиками
Насадки:
- Міні-подрібнювач
- Насадка-міксер із двома вінчиками
Кількість швидкостей - 2
Особливості - Турборежим
Колір - Білий
Матеріал ніжки блендера - Метал
Додаткові характеристики:
- Насадка, яка запобігає розбризкуванню
- Сучасна технологія змішування ProMix
- Виймання натисненням однієї кнопки
- Ергономічний дизайн
Габарити упаковки (ВхШхГ) - 25 х 22.8 х 25 см
Вага - 1.4 кг
Вага в упаковці - 1.86 кг
Країна реєстрації бренду - Нідерланди
Гарантія - 24 місяці офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару - Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Ширина | 22.8 мм |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Мірний стакан | Так |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Прогумована ручка | Ні |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм глечика | 500 л |
- Ціна: 3 799 ₴
