
- В наявності
- Код: 00148862
Блендер Philips заглибний Series 5000, 1200Вт, 3в1, чорний
4 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип блендера - Заглибний
Споживана потужність - 1200 Вт
Кількість швидкостей - 3
Подрібнювач -З подрібнювачем
Матеріал занурювальної частини - Металеві
Насадки - Вінчик для збивання
Турборежим - Так
Технології:
Технологія SpeedTouch
Технологія змішування ProMix
Особливості:
- Аксесуари можна мити в посудомийній машині
- Плавне регулювання швидкості
Матеріал корпусу- Метал та пластик
Габарити (ВхШхГ)- 41 х 6,3 х 7 см
Комплектація:
- Блендер
- Насадки
- Мірна чаша
- Інструкція
- Гарантійний талон
Колір виробника -Нержавіюча сталь, чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Імпульсний режим | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір | Чорний |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Прогумована ручка | Ні |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 41 мм |
| Глибина | 7 мм |
| Ширина | 6.3 мм |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мірний стакан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал та пластик |
- Ціна: 4 199 ₴
