
- Немає в наявності
- Код: 00148760
Фен-щітка Panasonic, 600Вт, 2 режими, 4 насадки, фіолетовий
1 399 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 600 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Режими | завивка |
| створення обсягу | |
| сушка волосся | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| насадка для створення об'єму | |
| для висушування волосся | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | фіолетовий |
Особливості
| Безпека | автоматичне вимикання /при перегріванні |
Фізичні
| Діаметр щітки | 24 мм / 40 мм |
| Додатково | шарнірне з'єднання проводу |
Габарити брутто
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Вага | 0.75 кг |
| Об'єм | 0.0042 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Антистатичність | Ні |
| Вага | 0.75 г |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Укладання |
| Стан | Новий |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип камня | Без каміння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 260 мм |
- Ціна: 1 399 ₴
