
- Немає в наявності
- Код: 00148739
Тример Panasonic, для бороди і вусів, мережа+акум., насадок-1, червоно-чорний
1 999 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Тример для бороди і вусів Panasonic ER-GB40-R520 випускається в корпусі яскраво-червоного і чорного кольорів. Вона виготовлена з комбінованим харчуванням - пристрій працює як від мережі, так і від акумулятора. Після 8-годинної зарядки запасу енергії вистачає на 50 хвилин безперервного функціонування. До функціональних особливостей приладу можна віднести можливість стрижки не тільки сухих, але і мокрого волосся. Ножовий блок оснащений лезами з нержавіючої сталі шириною 27 мм і кутом заточки 45 градусів. Насадка з дисковим перемикачем довжини зрізу забезпечує 19 рівнів регулювання в межах від 1 до 10 мм. Конструкторське виконання триммера для бороди і вусів Panasonic ER-GB40-R520 дозволяє очищати його від залишків волосся під струменем проточної води
Основні
| Тип | тример |
| Насадки | для бороди та вусів |
| Комплектація | триммер |
Функціональні можливості
| Самозаточуючі леза | ![]() |
| Волога очистка | ![]() |
Характеристики
| Регулювання довжини стрижки | поворотний диск /с шагом 0.5 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 10 мм |
Живлення
| Джерело живлення | акумулятор |
| Час роботи акумулятора | 50 хв |
| Час зарядки акумулятора | 8 г |
Додатково
| Особливості | Ергономічна ручка |
Фізичні
| Колір | чорний |
| червоний |
Габарити брутто
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Вага | 0.65 кг |
| Об'єм | 0.0040 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Вікова група | Без обмежень |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Об`єм | 0.004 мл |
| Особливість засобу | Неорганічне |
| Тип шкіри | Всі типи шкіри |
- Ціна: 1 999 ₴

