
- Немає в наявності
- Код: 00148738
Тример Panasonic, для бороди і вусів, акум., насадок-1, сталь, чорно-синій
1 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний тример для стрижки голови з 20 рівнями стрижки та можливістю установки довжини стрижки від 0.5 до 25 мм. PANASONIC ER-GB40-A520 можна мити під струменем води. До комплекту входить підставка для зберігання та заряджання.
Основні
| Тип | тример |
| Кількість насадок в комплекті | 1 шт |
| Зона використання | Для бороди і вусів |
| Комплектація | підставка для зарядки |
| підставка для аксесуарів | |
| масло | |
| щіточка для чищення | |
| тример |
Функціональні можливості
| Кількість установок довжини | 20 |
| Волога очистка | ![]() |
Характеристики
| Регулювання довжини стрижки | регулятором |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 10 мм |
| Покриття лез | нержавіюча сталь |
Живлення
| Джерело живлення | акумулятор |
| Час роботи акумулятора | 50 хв |
| Час зарядки акумулятора | 8 г |
Додатково
| Особливості | Ергономічна ручка |
Фізичні
| Колір | чорний з синім |
Габарити брутто
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Вага | 0.65 кг |
| Об'єм | 0.0043 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Вікова група | Без обмежень |
| Гіпоалергенний | Ні |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Об`єм | 0.0043 мл |
| Особливість засобу | Неорганічне |
| Тип шкіри | Всі типи шкіри |
- Ціна: 1 999 ₴

