
- В наявності
- Код: 00143234
Джерело безперебійного живлення Eaton 5SC, 1000VA/700W, LCD, USB, RS232, 8xC13
25 176 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: line interractive.
Потужність 1000VA(700W).
Чиста синусоїда на виході для бездоганної роботи невеликих серверів
Час автономної роботи при 50%/100% навантаженні: 13/5 мин.
Вхід 184-276V ~50/60Гц.
Вихід (від АКБ): 220/230/240V ~50/60Гц. (8) розеток IEC 320 C13
технологія Eaton ABM
Інтерфейс: USB, RS232
ПЗ Intelligent Power® для Windows/Mac OS/Linux
Габарити (в х ш х г): 21x15x34 см.
Вага 11.1 кг.
Гарантія: 2 роки
Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Індикація | Світлова |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.1 кг |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 700 Вт |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | USB+RS232 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 25 176 ₴
