
- Немає в наявності
- Код: 00143171
Планшет Doogee T10 10.1" 8ГБ, 128ГБ, LTE, 8300мА•г, Android, срібний
7 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| МЕРЕЖА | Технологія | GSM / HSPA / LTE |
| КОРПУС | Розміри | 242.3 x 161.1 x 7.5мм |
| Вага | 568гр | |
| Матеріали | Скло спереду, алюмінієва рамка, алюмінієва задня поверхня | |
| SIM | Гібридний слот (Nano-SIM) | |
| Підтримка використання стілусу | ||
| ДИСПЛЕЙ | Тип | IPS LCD |
| Розмір | 10.1 дюймів, 295.8 см2 (~75.8% співвідношення екрану до розміру панелі) | |
| Роздільна здатність | 1200 x 1920, співвідношення сторін 16:10 (~224 ppi) | |
| ПЛАТФОРМА | Операційна система | Android 12 |
| Чіпсет | Unisoc T606 (12 nm) | |
| CPU | Octa-core (2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) | |
| GPU | Mali-G57 MP1 | |
| ПАМ'ЯТЬ | Оперативна | 8GB |
| Внутрішня | 128GB | |
| еMMC 5.1 | ||
| ОСНОВНА КАМЕРА | Подвійна | 13МП |
| Додатково | LED спалах | |
| Відео | 1440p@30fps, 1080p@30fps | |
| ФРОНТАЛЬНА КАМЕРА | Одиночна | 8МП |
| Відео | Так | |
| ЗВУК | Гучномовець | Так, зі стереодинаміками |
| рознім 3.5mm | Так | |
| 24-bit/192kHz Hi-Res audio | ||
| КОММУНІКАЦІЇ | WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE | |
| Навігація | GPS, GALILEO, BDS | |
| NFC | Немає | |
| Радіо | Немає | |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG | |
| ОСОБЛИВОСТІ | Сенсори | Акселерометр, датчик наближення |
| АКУМУЛЯТОР | Тип | 8300мАг, не знімна |
| Зарядка | 18W, провідна |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Операційна система | Android |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8300 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 568 г |
| Товщина | 7.5 мм |
| Ширина | 242.3 мм |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Звук | Стерео |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS LCD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 1200 x 1920 |
| Частота процесора | 1.6 |
- Ціна: 7 999 ₴
