
- Немає в наявності
- Код: 00142727
Стілець DIGITUS Ergonomic Standing Chair
7 589 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стоячи чи сидячи? Легко поєднайте обидва з ергономічним офісним стільцем від DIGITUS®
Цей регульований по висоті табурет поєднує в собі звичайне стояння з полегшенням для ваших ніг
Крім того, ви також можете рухатися, сидячи, оскільки крісло є універсальним
Його можна повертати на 360°, а висоту можна регулювати від 63 до 88 см, щоб оптимально адаптуватись до росту користувача чи бажаного застосування
Регулювання висоти здійснюється натисканням кнопки, вбудована газова пружина підтримує вас у цьому процесі
Ви можете похитуватися вперед-назад, виконувати вправи або розвантажувати ноги після тривалого стояння
Регульоване по висоті крісло стоячи і сидячи робить це можливим
Залишайтесь рухатись – навіть сидячи!
Цей регульований по висоті табурет поєднує в собі звичайне стояння з полегшенням для ваших ніг
Крім того, ви також можете рухатися, сидячи, оскільки крісло є універсальним
Його можна повертати на 360°, а висоту можна регулювати від 63 до 88 см, щоб оптимально адаптуватись до росту користувача чи бажаного застосування
Регулювання висоти здійснюється натисканням кнопки, вбудована газова пружина підтримує вас у цьому процесі
Ви можете похитуватися вперед-назад, виконувати вправи або розвантажувати ноги після тривалого стояння
Регульоване по висоті крісло стоячи і сидячи робить це можливим
Залишайтесь рухатись – навіть сидячи!
| Основні | |
|---|---|
| Анатомічні властивості | Так |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 88 см |
| Висота посадкової частини крісла | 63 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 88 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 63 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Підставка для ніг | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | Алюміній |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | Алюміній |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
- Ціна: 7 589 ₴
