
- Немає в наявності
- Код: 00142353
Унітаз підвісний Deante Avis безобідковий, сидіння в комплекті, білий
6 728 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія | AVIS |
| Гарантія | 10 |
| EAN | 5907650810896 |
| Код продукту | CDAD6ZPW |
| УНІТАЗ | |
|---|---|
| Оздоблення | білий |
| матеріал | кераміка |
| Тип | підвісна |
| Тип фланця | безобідкова |
| Ширина [мм] | 350 |
| Довжина [мм] | 495 |
| Висота [мм] | 355 |
| Відстань між монтажними отворами / вісь [мм] | 180 |
| кришка | в комплекті |
| КРИШКА ДЛЯ УНІТАЗА | |
|---|---|
| Оздоблення | білий |
| матеріал | дюропласт |
| кришка з ліфтом | Так |
| Ширина [мм] | 350 |
| Довжина [мм] | 420 |
| Висота [мм] | 43 |
| хромовані петлі | Так |
| Швидке від'єднання дошки | Так |
| антибактерійність | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Висота | 355 мм |
| Довжина | 495 мм |
| Колір | Білий |
| Колір покриття | Хром |
| Матеріал | Кераміка |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Тип | Сидіння |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 6 728 ₴
