
- В наявності
- Код: 00142334
Набір для кухні Deante Leda, гранітна мийка ZRD_7113 + зміш. BEN_762M, пісок
9 159 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Мийка
Оздоблення: пісок
Вид поверхні: мат
Матеріал: граніт
Спосіб монтажу: впускається
Кількість чаш: 1
Мінімальна ширина шафи [мм]: 500
Ширина [мм]: 440
Довжина [мм]: 670
Висота [мм]: 164
Глибина чаші 1 [мм]: 152
Виріз у стільниці (впускається) - довжина [мм]: 650
Виріз у стільниці (впускається) - ширина [мм]: 422
Універсальний: Так
З сифоном: Так
Кількість готових отворів: 2
Кількість фрезерованих отворів: 0
гідрофобність: Так
Сифон для раковини
Оздоблення: сталь
Вид клапана: мануальний
Компактний сифон Space-Saver: Так
Можливість підключення посудомийної/пральної машини: Так
Змішувачі
Оздоблення: пісок
Вид змішувача: одноважільний, змішуючий
Спосіб монтажу: стоїть
Клас витрати [л/хв]: Z - 4-9 л/хв
Акустична група [дБ]: I (x ≤ 20)
Картридж до змішувача
розмір картриджа: 35 мм
виливи
Вид виливу: оборотна
Довжина виливу [мм]: 180
аеротори
Тип аератора: honeycomb
Розмір ареатора: M22
З'єднувальні шланги
Довжина [мм]: 450
Гвинт для інсталяції: 3/8''
Гвинт кронштейна: M10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Колір | Сірий |
| Кришка | Є |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота миски | 152 см |
| Длина миски | 152 см |
| Матеріал чаші | граніт |
| Ширина миски | 440 см |
- Ціна: 9 159 ₴
