
- В наявності
- Код: 00142307
Мийка кухонна Deante Soul, нерж.сталь, прямокут., з крилом, 780х490х160мм, чаша - 1, накладна, нерж
4 256 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип монтажу | врізна |
| Форма | прямокутна |
| Основних чаш | 1 шт |
| Сушка посуду (крило) | ![]() |
| Мінімальна ширина шафи (бази) |
500 мм
|
З сифоном - так
Гарантійний термін: 24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Колір | Сріблястий |
| Кришка | не передбачена |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота миски | 160 см |
| Длина миски | 780 см |
| Ширина миски | 490 см |
- Ціна: 4 256 ₴

