
- В наявності
- Код: 00142297
Мийка кухонна Deante Momi, граніт, прямокут., з крилом, 670х440х230мм, чаша - 1, врізна, металічний графіт + кухонна дошка
9 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія | MOMI |
| Проектований продукт | Так |
| Дизайнер | Katarzyna Logwinienko, Wojciech Szmit |
| Гарантія | 18 |
| EAN | 5907650831136 |
| Код продукту | ZKM_G11A |
| РАКОВИНА | |
|---|---|
| Оздоблення | графіт металік |
| Тип поверхні | мат |
| матеріал | граніт |
| Спосіб монтажу | врізний, підвісний |
| Кільксть камер | 1 |
| мінімальна ширина шафки | 450 |
| Ширина [мм] | 440 |
| Довжина [мм] | 670 |
| Висота [мм] | 230 |
| глибина камеры 1 | 200 |
| Виріз в стільниці (врізний) - Довжина [мм] | 650 |
| Виріз в стільниці (врізний) - Ширина [мм] | 420 |
| Виріз в стільниці (підвісний) - Довжина [мм] | 630 |
| Виріз в стільниці (підвісний) - Ширина [мм] | 400 |
| Універсальний | так |
| З сифоном | так |
| Діаметр стоку | 3.5 " |
| кількість отворів | 2 |
| кількість фрезованих отворів | 2 |
| додаткові функції | обробна дошка в комплекті, зливна кришка в комплекті |
| СИФОН ДЛЯ РАКОВИНИ | |
|---|---|
| Оздоблення | nero |
| Тип пробки | автоматичний, з кнопкою |
| Компактний сифон Space-Saver | так |
| Можливість підключення посудомийної / пральної машини | так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Колір | Сірий |
| Кришка | Є |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Длина миски | 670 см |
| Матеріал чаші | граніт |
| Ширина миски | 440 см |
- Ціна: 9 699 ₴
