
- Немає в наявності
- Код: 00142281
Мийка кухонна Deante Magnetic, граніт, прямокут., з крилом, 690х500х219мм, чаша - 1.5, врізна, антрацит
14 779 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія | MAGNETIC |
| Проектований продукт | Так |
| Дизайнер | Katarzyna Logwinienko, Magdalena Paszkowska |
| Гарантія | 18 |
| EAN | 5908212095072 |
| Код продукту | ZRM_T503 |
| РАКОВИНА | |
|---|---|
| Оздоблення | антрацит металік |
| Тип поверхні | мат |
| матеріал | граніт |
| Спосіб монтажу | врізний |
| Кільксть камер | 1.5 |
| мінімальна ширина шафки | 700 |
| Ширина [мм] | 500 |
| Довжина [мм] | 690 |
| Висота [мм] | 219 |
| глибина камеры 1 | 205 |
| глибина камеры 2 | 155 |
| Виріз в стільниці (врізний) - Довжина [мм] | 670 |
| Виріз в стільниці (врізний) - Ширина [мм] | 480 |
| З сифоном | так |
| Діаметр стоку | 3.5 " |
| кількість отворів | 1 |
| кількість фрезованих отворів | 2 |
| СИФОН ДЛЯ РАКОВИНИ | |
|---|---|
| Оздоблення | сталь |
| Тип пробки | автоматичний |
| Компактний сифон Space-Saver | так |
| Можливість підключення посудомийної / пральної машини | так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Колір | Сірий |
| Кришка | Є |
| Об`єм | 1.5 л |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Длина миски | 690 см |
| Матеріал чаші | граніт |
| Ширина миски | 500 см |
- Ціна: 14 779 ₴
