
- В наявності
- Код: 00142277
Мийка кухонна Deante Magnetic, граніт, квадрат, без крила, 560х500х219мм, чаша - 1, накладна, металічний графіт
12 240 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Форма | прямокутна |
| Основних чаш | 1 шт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Особливості | можливість підключення до посудомийної машини, гідрофобні властивості відштовхують молекули води, стійкість до ударів, високої температури, зміни кольору, термічного удару, гарантія 18 років, компактний сифон Space-saver дозволяє обмежити місце під мийкою, телескопічний стальний сифон |
| Матеріал корпуса | граніт |
Гарантійний термін: 216
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Колір | Сірий |
| Кришка | Є |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Квадратна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота миски | 219 см |
| Длина миски | 560 см |
| Матеріал чаші | граніт |
- Ціна: 12 240 ₴
