
- В наявності
- Код: 00142270
Мийка кухонна Deante Garden, полістирол, прямокут., 610х445х302мм, чаша - 1, до стіни, сірий
5 079 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія | GARDEN |
| Гарантія | 2 |
| EAN | 5907650879411 |
| Код продукту | ZYT_310B |
| РАКОВИНА | |
|---|---|
| Оздоблення | сірий |
| Тип поверхні | блиск |
| матеріал | полістирол |
| Спосіб монтажу | підвісний / настінний |
| Кільксть камер | 1 |
| Ширина [мм] | 445 |
| Довжина [мм] | 610 |
| Висота [мм] | 302 |
| глибина камеры 1 | 230 |
| З сифоном | так |
| Діаметр стоку | 2'' |
| кількість отворів | 0 |
| кількість фрезованих отворів | 2 |
| додаткові функції | монтажні кронштейни в комплекті |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Колір | Сірий |
| Кришка | Є |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота миски | 302 см |
| Длина миски | 610 см |
| Матеріал чаші | Полістирол |
| Ширина миски | 445 см |
- Ціна: 5 079 ₴
