
- Немає в наявності
- Код: 00142260
Мийка кухонна Deante Eridan, граніт, прямокут., з крилом, 780х500х210мм, чаша - 1, накладна, алебастр
8 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія | ERIDAN |
| Проектований продукт | Так |
| Дизайнер | Michal Lój |
| Гарантія | 18 |
| EAN | 5907650874249 |
| Код продукту | ZQE_A11B |
| РАКОВИНА | |
|---|---|
| Оздоблення | алебастровий |
| Тип поверхні | мат |
| матеріал | граніт |
| Спосіб монтажу | врізний |
| Кільксть камер | 1 |
| мінімальна ширина шафки | 600 |
| Ширина [мм] | 500 |
| Довжина [мм] | 780 |
| Висота [мм] | 210 |
| глибина камеры 1 | 197 |
| Виріз в стільниці (врізний) - Довжина [мм] | 760 |
| Виріз в стільниці (врізний) - Ширина [мм] | 480 |
| Універсальний | так |
| З сифоном | так |
| Діаметр стоку | 3.5 " |
| кількість отворів | 2 |
| кількість фрезованих отворів | 0 |
| СИФОН ДЛЯ РАКОВИНИ | |
|---|---|
| Оздоблення | сталь |
| Тип пробки | автоматичний |
| Компактний сифон Space-Saver | так |
| Телескопічний сифон | так |
| Можливість підключення посудомийної / пральної машини | так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Антипригарне покриття | Граніт |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Ні |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Сталевий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стінок | 210 мм |
| Ширина посуду | 500 см |
- Ціна: 8 999 ₴
