
- Немає в наявності
- Код: 00142257
Мийка кухонна Deante Doppio, нерж.сталь, прямокут., з крилом, 780х430х160мм, чаша - 1, накладна, нерж
2 959 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Високоміцна нержавіюча сталь Сифон для раковини: |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Колір | Сріблястий |
| Кришка | не передбачена |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота миски | 160 см |
| Длина миски | 780 см |
| Ширина миски | 430 см |
- Ціна: 2 959 ₴
