
- В наявності
- Код: 00142254
Мийка кухонна Deante Corda, граніт, прямокутник, без крила, 540х440х200мм, чаша - 1, накладна, металічний графіт
10 453 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Колекція | Corda |
| Гарантія [років] |
18* |
| EAN | 5908212042267 |
| Код продукту | ZQA_G10C |
| Раковина | |
|---|---|
| матеріал | граніт |
| З сифоном | Так |
| Висота [мм] | 200 |
| Ширина [мм] | 440 |
| Оздоблення | графіт металік |
| Довжина [мм] | 540 |
| Тип поверхні | мат |
| Діаметр стоку | 3.5 " |
| Кільксть камер | 1 |
| Спосіб монтажу | підвісний, на одному рівні з стільницею, врізний |
| глибина камеры 1 | 188 |
| мінімальна ширина шафки | 600 |
| Виріз в стільниці (підвісний) - Ширина [мм] | 400 |
| Виріз в стільниці (підвісний) - Довжина [мм] | 500 |
| Сифон для раковини | |
|---|---|
| Тип пробки | мануальний |
| Оздоблення | nero |
| Компактний сифон Space-Saver | Так |
| Можливість підключення посудомийної / пральної машини | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Антипригарне покриття | Граніт |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Метал |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Ні |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Темно-сірий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стінок | 200 мм |
| Матеріал | Граніт |
| Ширина посуду | 440 см |
- Ціна: 10 453 ₴
