
- В наявності
- Код: 00142244
Змішувач для кухні Neo Luno, довж.виливу - 180мм, поворотний, 1важіль, хром
1 990 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип | змішувач |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Картридж | керамічний |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Спосіб монтажу | на мийку |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Довжина зливу | 21.1 см |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 350 мм |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| З'єднувальна різьба | M10 |
| Положення важеля | Зверху |
| Тип управління | рукоятка |
| Максимальна витрата води | 15 л |
| Розмір аератора | M24 |
| Дизайн | |
| Колекція | LOBO |
| Дизайн | сучасний |
| Поверхня | Хром |
| Додатково | |
|---|---|
| Висота | 134 мм |
| Матеріал | метал |
| Колір | хром |
| Клас шуму | II |
| Клас витрати води | A |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Висота | 134 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Колір покриття | Хром |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Спосіб встановлення | на мийку |
- Ціна: 1 990 ₴
