
- В наявності
- Код: 00142234
Змішувач для кухні Deante Low pressure, довж.виливу - 214мм, поворотний, 1важіль, 3-е підкл., хром
3 062 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | змішувач |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Спосіб монтажу | на мийку |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Тип зливу | поворотний злив |
| Довжина зливу | 21.4 см |
| Висота | 125 мм |
| Колір | хром |
Гарантійний термін: 84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Дистанційне управління | Ні |
| Діаметр різьблення другого торця | 5/16"В |
| Діаметр різьблення першого торця | 5/16"Н |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Напрямок потоку в клапані | Прямоточний |
| Покриття | Хром |
| Привід | Ручний |
| Робоче середовище | Вода |
| Ручний привід | Ручка важіль |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Функціональне призначення клапана | Змішувальний клапан |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 214 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Способ монтажа | на мийку |
- Ціна: 3 062 ₴
