
- В наявності
- Код: 00142233
Змішувач для кухні Deante Low pressure, довж.виливу - 183мм, поворотний, 1важіль, 3-е підкл., хром
3 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | змішувач |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Вид змішувача | УВАГА! ВИКЛЮЧНО інсталюється до проточного безнапірного водонагрівача під мийкою |
| Тип зливу | поворотний злив |
| Довжина зливу | 18.3 см |
| Висота | 333 мм |
| Колір | хром |
Гарантійний термін: 84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Колір | Хром |
| Кількість монтажних отворів | 3 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На стільницю |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Так |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 333 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип приєднання | 3-е підкл. |
- Ціна: 3 499 ₴
