
- В наявності
- Код: 00142232
Змішувач для кухні Deante Gerbera, довж.виливу - 212мм, витяжний, 1важіль, хром
6 599 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | змішувач |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Спосіб монтажу | на горизонтальну поверхню |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Тип зливу | висувний злив |
| Довжина зливу | 21.2 см |
| Висота | 477 мм |
| Колір | хром |
Гарантійний термін: 84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На стільницю |
| Поворотний вилив | Так |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Лійка | Так |
| Перемикач на фільтр | Ні |
| Термостат | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 477 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поверхня | хром |
- Ціна: 6 599 ₴
