
- В наявності
- Код: 00142231
Змішувач для кухні Deante Gerbera, довж.виливу - 200мм, витяжний, 1важіль, хром-чорний
6 056 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | змішувач |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Спосіб монтажу | на горизонтальну поверхню, на мийку |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Тип зливу | поворотний злив /гнучкий |
| Довжина зливу | 20 см |
| Висота | 469 мм |
| Колір | хром, чорний |
Гарантійний термін: 84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Висота | 469 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Чорний |
| Колір покриття | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Спосіб установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Без кріплення |
- Ціна: 6 056 ₴
