
- Немає в наявності
- Код: 00142230
Змішувач для кухні Deante Gerbera, довж.виливу - 200мм, витяжний, 1важіль, хром-білий
6 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | змішувач |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Спосіб монтажу | на горизонтальну поверхню |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Тип зливу | висувний злив |
| Довжина зливу | 20 см |
| Висота | 469 мм |
| Колір | хром, білий |
Гарантійний термін: 84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Висота | 469 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Білий |
| Колір покриття | Хром |
| Матеріал | Метал |
| Спосіб установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Без кріплення |
- Ціна: 6 299 ₴
