
- В наявності
- Код: 00142224
Змішувач для кухні Deante Aster, довж.виливу - 184мм, складний, 1важіль, хром
3 946 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | змішувач |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Спосіб монтажу | на горизонтальну поверхню |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Тип зливу | складаний |
| Довжина зливу | 18.4 см |
| Висота | 296 мм |
| Колір | хром |
Гарантійний термін: 84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Висота | 296 мм |
| Довжина | 184 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Колір покриття | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Спосіб установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Без кріплення |
- Ціна: 3 946 ₴
