
- Немає в наявності
- Код: 00142220
Змішувач для раковини Deante Hiacynt, прихованого монтажу, довж. виливу - 182мм, , 1важіль, чорний
7 170 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | змішувач |
| Призначення | для раковини |
| Вид монтажу | прихований |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Тип зливу | стаціонарний |
| Довжина зливу | 18.2 см |
| Висота | 204 мм |
| Колір | чорний |
Гарантійний термін: 84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Прихований |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Ні |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Лійка | Ні |
| Перемикач на фільтр | Ні |
| Термостат | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 204 мм |
- Ціна: 7 170 ₴
