
- Немає в наявності
- Код: 00142217
Змішувач для раковини Deante Arnika, довж. виливу - 135мм, поворотний, 1важіль, чорний
4 969 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | змішувач |
| Призначення | для раковини |
| Спосіб монтажу | на горизонтальну поверхню |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Тип зливу | поворотний злив |
| Довжина зливу | 13.5 см |
| Висота | 265 мм |
| Колір | чорний |
Гарантійний термін: 84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Колір | Чорний |
| Колір покриття | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Спосіб установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Без кріплення |
- Ціна: 4 969 ₴
