
- В наявності
- Код: 00142199
Піддон душовий Deante Plus II акриловий, напівкруглий, 80см, білий
5 481 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія | PLUS II |
| Гарантія | 2 |
| EAN | 5908212064221 |
| Код продукту | KTU_032B |
- Увага! Душовий піддон продається без накладки. Душовий піддон може бути оснащений накладкою KTU_032O
| Оздоблення | білий |
| матеріал | акрил |
| форма | напівкруглий |
| Ширина [мм] | 800 |
| Довжина [мм] | 800 |
| Висота [мм] | 120 |
| глубина [мм] | 100 |
| радіус дуги [мм] | 550 |
| Спосіб монтажу | на рівні підлоги |
| Діаметр зливу | 50 |
| металева стійка з регульованими ніжками | Так |
| для комплектації з корпусом | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Вага | 120 кг |
| Вид водовідведення | Поверхневий |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Довжина | 800 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал водовідведення | Полімер |
| Покриття | Епоксидний порошок |
| Тип | Система водовідведення |
| Тип організованого водовідведення | Внутрішній |
| Тип поверхневого водовідведення | Точковий |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація системи водовідведення | |
| Жолоб водостічний | Так |
| Заглушка | Ні |
| Коліно 45° | Ні |
| Кошик для збору сміття | Ні |
| Лоток водовідвідний | Так |
| Решітка дощоприймача | Так |
- Ціна: 5 481 ₴
