Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія |
JASMIN |
| Гарантія |
5 |
| EAN |
5908212097953 |
| Код продукту |
NAC_N4GT |
| ВЕРХНІЙ ДУШ |
| Оздоблення |
nero |
| змішувач |
так |
| Регульована висота верхнього душу |
так |
| Регулювання висоти штанги від [мм] |
825 |
| Регулювання висоти штанги до [мм] |
1210 |
| ШТАНГИ ДЛЯ ДУША |
| матеріал |
сталь 304 |
| додаткові функції |
регульований кут положення лійки |
| ВЕРХНІЙ ДУШ |
| форма |
круглий |
| матеріал |
сталь 304 |
| товщина |
55 |
| Діаметр [мм] |
250 |
| Anti calc |
так |
| Кількість функцій |
1 |
| Типи потоку |
дощовий |
| Швидкий час відгуку на ввімкнення і вимкнення води |
так |
| ЛІЙКИ |
| Кількість функцій |
3 |
| Anti calc |
так |
| Типи потоку |
дощовий, гідромасаж, м'ягкий |
| ШЛАНГИ |
| Довжина [мм] |
1500 |
| Тип обплетення |
не стосується |
| Матеріал опльоту |
PVC |
| anti_twist |
1 |
| ЗМІШУВАЧ |
| Тип змішувача |
термостатичний, з двома ручками |
| Зворотні клапани |
так |
|
| Виробник | Deante |
| Висота | 825 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Колір | Чорний |
| Колір покриття | Чорний |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка для аксесуарів |
|
| Довжина: | 1500 мм |
| Спосіб встановлення | На стійці |
| Тип кріплення | на стійці |