
- В наявності
- Код: 00142171
Кран кульовий Deante для поливу з адаптерами - 1/2'', 3/4''
302 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | кран кульовий для поливу |
| Колір | хром |
Гарантійний термін: 24
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Аквастоп | Ні |
| Внутрішня різьба | 3/4" |
| Зовнішня різьба | 3/4" |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Кран |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднуваного шланга | 1/2";3/4" |
| Розмір (") | 1/2;3/4 |
- Ціна: 302 ₴
