
- В наявності
- Код: 00142167
Дозатор для мийних засобів Deante Aster, 500мл, чорний
1 449 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія | ASTER |
| Гарантія | 2 |
| EAN | 5907650801887 |
| Код продукту | ZZZ_N0DD |
| Оздоблення | nero |
| матеріал | нержавіюча сталь, пластмаса |
| Тип поверхні | мат |
| Висота [мм] | 330 |
| Ширина [мм] | 104 |
| глубина [мм] | 64 |
| ємність | 0.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Вага | 104 г |
| Глибина | 64 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Колір | Чорний |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Тип мильниці | Настінна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 104 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 330 мм |
| Колір покриття | Чорний |
- Ціна: 1 449 ₴
