
- В наявності
- Код: 00142163
Щітка Deante Round туалетна, підвісна, чорний
1 955 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія | ROUND |
| Гарантія | 2 |
| EAN | 5908212087916 |
| Код продукту | ADR_N711 |
| Оздоблення | nero |
| Тип поверхні | мат |
| матеріал | стекло, нержавіюча сталь |
| Висота [мм] | 350 |
| Ширина [мм] | 115 |
| глубина [мм] | 140 |
| Монтажный комплект в наборі | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Висота підставки | 350 мм |
| Загальна висота | 350 мм |
| Колір | Чорний |
| Колір покриття | Чорний |
| Матеріал підставки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | метал |
| Наявність кришки | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ершика | Настінний |
| Ширина підставки | 115 мм |
- Ціна: 1 955 ₴
