
- В наявності
- Код: 00142161
Щітка Deante Round туалетна, окремо стояча, хром
2 880 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія | ROUND |
| Гарантія | 2 |
| EAN | 5908212087886 |
| Код продукту | ADR_0712 |
| Оздоблення | хром |
| Тип поверхні | блиск |
| матеріал | нержавіюча сталь |
| Висота [мм] | 407 |
| Ширина [мм] | 91 |
| глубина [мм] | 91 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Вага | 91 г |
| Висота підставки | 407 мм |
| Загальна висота | 407 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Колір покриття | Хром |
| Матеріал підставки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | метал |
| Наявність кришки | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ершика | Підлоговий |
| Ширина підставки | 91 мм |
- Ціна: 2 880 ₴
