
- В наявності
- Код: 00142159
Щітка Deante Jasmin туалетна, підвісна, хром
1 325 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія | JASMIN |
| Гарантія | 2 |
| EAN | 5907650829089 |
| Код продукту | ADJ_0711 |
| Оздоблення | хром |
| Тип поверхні | блиск |
| матеріал | сталь 304 |
| Висота [мм] | 346 |
| Ширина [мм] | 115 |
| глубина [мм] | 133 |
| Монтажный комплект в наборі | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Висота підставки | 346 мм |
| Загальна висота | 346 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Колір покриття | Хром |
| Матеріал ручки | метал |
| Наявність кришки | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ершика | Настінний |
| Ширина підставки | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал підставки | сталь 304 |
- Ціна: 1 325 ₴
