
- В наявності
- Код: 00142149
Дозатор для мила, настінний Deante Round, 200мл, хром
1 500 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія | ROUND |
| Гарантія | 2 |
| EAN | 5908212087800 |
| Код продукту | ADR_0421 |
| Оздоблення | хром |
| Тип поверхні | блиск |
| матеріал | стекло, ABS, нержавіюча сталь |
| Висота [мм] | 159 |
| Ширина [мм] | 66 |
| глубина [мм] | 115 |
| ємність | 0.2 |
| Монтажный комплект в наборі | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Висота | 159 мм |
| Діаметр | 66 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Колір покриття | Хром |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип | Тримач для мила |
| Тип кріплення | Двосторонній скотч |
| Ширина | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | стекло, ABS, нержавіюча сталь |
- Ціна: 1 500 ₴
