
- В наявності
- Код: 00142146
Вішалка Deante Jasmin для рушників, настінна, чорний
1 430 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія | JASMIN |
| Гарантія | 2 |
| EAN | 5907650829140 |
| Код продукту | ADJ_N621 |
| Оздоблення | nero |
| Тип поверхні | мат |
| матеріал | сталь 304 |
| Висота [мм] | 50 |
| Ширина [мм] | 650 |
| глубина [мм] | 70 |
| Монтажный комплект в наборі | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Вага | 650 г |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Колір | Чорний |
| Колір покриття | Чорний |
| Місткість рушників | 1 |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Тип тримача | Вішалка |
| Ширина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сталь 304 |
- Ціна: 1 430 ₴
