
- Немає в наявності
- Код: 00141949
Кріплення ТВ фіксоване Chief Thinstall MSTU 32-65"
8 580 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: настінне, фіксоване
Колір чорний
Діагональ пристрою (дюйми): 26-65
Максимальне навантаження на кріплення (кг): 45,4
Відстань між точками кріплення (х Ш, мм): хв. 100х100, макс. 400х600
Габарити кріплення (В х Ш х Г, мм): 530x706x10
Горизонтальний зсув після інсталяції (мм): залежить від моделі ТБ, що встановлюється
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chief |
| Дистанційне управління | Ні |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 65 дюйм |
| Максимальне навантаження | 45.4 кг |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Привід | Ручний |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Форма кронштейна | L-подібна |
| Розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Ширина | 706 мм |
- Ціна: 8 580 ₴
