
- В наявності
- Код: 00141475
Щітка-масажер Beurer для обличчя, АААх2 в комплекті, 2 швидкості, білий
1 717 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна електрична щітка BEURER для щоденного догляду за обличчям. Очищає шкіру в чотири рази ретельніше, ніж вручну. Два режими обертання для дбайливого і глибокого чищення. М'яка насадка-щітка неймовірно ніжна і приємна на дотик. Щітка працює на батарейках - зручно брати з собою, можна використовувати в душі та при прийнятті ванни. Корпус з підвісним кільцем для практичного зберігання.
Основні
| Тип масажера | щітка-масажер |
| Зони масажу | для обличчя |
Додатково
| Особливості | 2 швидкості |
| індикатор низького рівня заряду батареї | |
| водостійка конструкція /IPX7 | |
| Джерело живлення | від батарейок /2хААА в комплекті |
| Комплектація | батарейки /АААх2 |
| насадка-щітка |
Фізичні
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 0.097 кг |
| Колір | білий |
Габарити брутто
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Вага | 0.27 кг |
| Об'єм | 0.0033 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Вік | Без обмежень |
| Вікова група | Без обмежень |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Маса | 0.097 г |
| Некомедогенно | Ні |
| Об`єм | 0.00333 мл |
| Стать | Унісекс |
| Тип засобу для вмивання | Глибоке очищення |
| Тип шкіри | Всі типи шкіри |
| Склад | |
| Лаурет сульфат натрію (SLES) | Ні |
| Мінеральне масло | Ні |
| Парабени | Ні |
| Синтетичні барвники | Ні |
| Синтетичні віддушки | Ні |
| Синтетичні консерванти | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення і результат | Очищення;Відлущування відмерлих клітин шкіри |
| Проблема шкіри | Мімічні зморшки;Зморшки;В'ялість;Сухість;Тьмяність |
- Ціна: 1 717 ₴
