
- В наявності
- Код: 00141427
Електропростирадло Beurer, від мережі, 150х80см, 60Вт, 3 режими, фліс, білий
4 439 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійне односпальне електропростирадло Beurer для теплого комфортного сну. Дозволяє спати з відкритим вікном в теплі та затишку. Електричне простирадло виготовлене з нетканого матеріалу з декоративним візерунком. Приємне на дотик, швидко нагрівається, розслаблює і забезпечує здоровий сон. Німецька система Beurer гарантує безпеку використання. Простирадло можна прати в машинці, від'єднавши вимикач.
| Назва | Електричне простирадло |
| Споживча потужність Вт | 60 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткові функції | Світловий індикатор нагрівання Захист від перегріву З'ємний провід Терморегулятор |
| Матеріал | М'який фліс |
| Можливість прання | Ручне/машинне прання |
| Комплектація | Прилад Інструкція по застосуванню |
| Колір | |
| Розмір | 150 х 80 х 0,8 |
| Вага | 0,7 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Вага | 0.7 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Машинне прання | Так |
| Розмір | Односпальний |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Таймер | Ні |
| Тип | Електричні простирадла |
| Товщина | 0.8 см |
| Функція автовідключення | Так |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 4 439 ₴
