
- Немає в наявності
- Код: 00141424
Електропростирадло Beurer, від мережі, 150х140см, 2х60Вт, 3 режими, для двох осіб, фліс, білий
5 977 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики
- Для двох осіб
- Два контролера і дві роздільно настроюються зони обігріву
- Дихаючий матеріал
- Дві зони і три температурні режими для кожного користувача
- Система безпеки Beurer (BSS)
- Відображення температури з підсвічуванням
- Контролери від'єднуються
- Матеріал верху: фліс
- Матеріал підкладки: фліс
- Можна прати в пральній машині при 30 °C
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Довжина | 150 см |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Машинне прання | Так |
| Розмір | Двоспальний |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Таймер | Так |
| Тип | Електричні простирадла |
| Функція автовідключення | Так |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 5 977 ₴
