
- Немає в наявності
- Код: 00141421
Електроковдра Beurer, від мережі, 200х150см, 150Вт, 6 режимів, фліс, сірий
7 059 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична ковдра для комфортного та безпечного тепла. М'який матеріал ковдри створює затишок та не залишає ворс. Забезпечує максимально ефективний контактний обігрів, низьке споживання електроенергії. Під великою електроковдрою можна розслабитись у холодну погоду удвох. Безпечно та надійно.
| Назва | Електроковдра |
| Споживча потужність Вт | 150 |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Додаткові функції | Світловий індикатор нагрівання Автовідключення Захист від перегріву З'ємний провід Терморегулятор |
| Матеріал | М'який фліс |
| Можливість прання | Машинне прання при 30° |
| Комплектація | Прилад Інструкція по застосуванню |
| Колір | Сірий |
| Розмір | 200 х 150 х 1 |
| Вага | 2,09 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Вага | 2.09 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір | Сірий |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Машинне прання | Так |
| Розмір | Двоспальний |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Таймер | Ні |
| Тип | Електричні ковдри |
| Товщина | 1 см |
| Функція автовідключення | Так |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 7 059 ₴
