
- Немає в наявності
- Код: 00141420
Електроковдра Beurer, від мережі, 200х150см, 150Вт, 6 режимів, фліс, плюш, сірий
7 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже велика електроковдра забезпечить приємне тепло у холодні дні. Нагріває постіль за 10 хвилин, споживає мало електроенергії. Пухнастий матеріал ковдри затишно зігріє та допоможе розслабитися. Безпечне використання та німецька якість виробу.
| Назва | Електроковдра |
| Споживча потужність Вт | 150 |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Додаткові функції | Світловий індикатор нагрівання Автовідключення Захист від перегріву З'ємний провід Терморегулятор |
| Матеріал | М'який фліс |
| Можливість прання | Машинне прання при 30° |
| Комплектація | Прилад Інструкція по застосуванню |
| Колір | Світло-коричневий |
| Розмір | 200 х 150 х 2 |
| Вага | 2,09 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Вага | 2.09 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір | Сірий |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Машинне прання | Так |
| Розмір | Двоспальний |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Таймер | Ні |
| Тип | Електричні ковдри |
| Товщина | 2 см |
| Функція автовідключення | Так |
| Час нагріву | 10 хв |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 7 299 ₴
