
- Немає в наявності
- Код: 00141416
Електроковдра Beurer традиційна форма, 180х130см, 100Вт, 6 режими, фліс, сірий
6 079 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 1 х 130 х 180 см |
|---|---|
| Підключається до смартфону | Ні |
| Сертифікат якості OEKO-TEX | Так |
| Можливість машинного прання | Так |
| Можливість ручного прання | Так |
| Система безпеки Beurer | Так |
| Світлова індикація перемикання | Ні |
| Інформаційний дисплей з підсвічуванням | Так |
| Дихаючий матеріал | Так |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Потужність | 100 Вт |
| Автоматичне вимкнення | Так |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 39,8 х 37,8 х 19 см |
| Назва приладу | Електроковдра |
| Матеріал | Пухнастий фліс |
| Вага приладу (кг) | 1,895 |
| Вага приладу в упаковці (кг) | 2,37 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Вага | 1.895 г |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір | Сірий |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Машинне прання | Так |
| Розмір | Двоспальний |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Таймер | Так |
| Тип | Електричні ковдри |
| Функція автовідключення | Так |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 6 079 ₴
