
- В наявності
- Код: 00141414
Електрогрілка Beurer, від мережі, 33х44см, 100Вт, 3 режими, авт. вимкн. через 90хв, мікроволокно, біло-червоний
2 111 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Супер м'яка електрична грілка. Дуже приємна на дотик, дарує затишне тепло. Розслабляє тіло, покращує кровообіг, позитивно впливає на м'язи. Швидко нагрівається, має гнучку форму для самого комфортного використання. Німецька електрогрілка BEURER надійна і безпечна, з точним регулюванням температур і автовідключенням. Можна прати в машинці, від'єднавши вимикач.
| Назва | Електрогрілка |
| Споживча потужність Вт | 100 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткові функції | Світловий індикатор нагрівання Автовідключення Захист від перегріву Швидкий нагрів |
| Матеріал | М'яке мікроволокно |
| Можливість прання | Машинне прання при 30° |
| Комплектація | Прилад Інструкція по застосуванню |
| Колір | Білий |
| Розмір | 1х33х44 |
| Вага | 0,14 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Вага | 0.14 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Машинне прання | Так |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Таймер | Так |
| Тип | Електричні ковдри |
| Функція автовідключення | Так |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: 2 111 ₴
