
- В наявності
- Код: 00141411
Електрогрілка Beurer для ніг, 32х26х26см, 15Вт, 2 режими, функція масажу, плюш, біло-коричневий
3 939 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрогрілка для ніг за формою нагадує великий чобіт. Вона здатна дарувати тепло та комфорт у будь-яку погоду. Красива, і, найголовніше, зручна форма дозволяє розміщувати у внутрішню порожнину відразу обидві ноги. Знімний чохол за необхідності завжди можна випрати. Прилад не тільки обігріває ноги, а й робить заспокійливий масаж ступнів. Для користувача доступно 2 температурні режими та 2 рівні масажу. Вибираючи необхідний рівень масажу та температури, можете підлаштувати апарат під свої уподобання.
| Назва | Грілка для ніг з масажем |
| Споживча потужність Вт | 15 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Додаткові функції | Можливість прання Функція масажу Терморегулятор |
| Матеріал | М'яке мікроволокно (Флісове волокно) |
| Можливість прання | Ручне прання |
| Комплектація | Прилад Інструкція по застосуванню |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | 32х26х26 |
| Вага | 0,84 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Клас захисту | I |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.84 кг |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Технічні характеристики | |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
- Ціна: 3 939 ₴
