
- Немає в наявності
- Код: 00140718
Скатертина ARDESTO Oliver, 200см, 100% бавовна, зелений
900 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: кругла, Dх200 см.
Колір: зелений.
Склад: 100% бавовна.
Рекомендації по догляду:
- прати в пральній машинці до 30 градусів на делікатному режимі
- не сушити в сушильній машині
- не відбілювати
- хімчистка заборонена
- прасувати при температурі до 150 градусів
- сушити у вертикальному положенні
| Склад матеріалу | |
|---|---|
| Бавовна | 100 % |
| Розміри скатертини | |
| Довжина скатертини | 200 см |
| Діаметр скатертини | 200 см |
| Ширина скатертини | 200 см |
| Основні | |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Бавовна |
| Машинне прання | Так |
| Основа | Бавовна |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Принти, візерунки | Однотонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Скатертина |
| Форма скатертини | Кругла |
- Ціна: 900 ₴
