
- В наявності
- Код: 00140683
Ранер ARDESTO Oliver, 40х140см, 100% бавовна, сірий
282 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: 40х140 см.
Колір: сірий.
Склад: 100% бавовна.
Рекомендації по догляду:
- прати в пральній машинці до 30 градусів на делікатному режимі
- не сушити в сушильній машині
- не відбілювати
- хімчистка заборонена
- прасувати при температурі до 150 градусів
- сушити у вертикальному положенні
| Склад матеріалу | |
|---|---|
| Бавовна | 100 % |
| Розміри доріжки | |
| Довжина доріжки | 140 см |
| Ширина доріжки | 40 см |
| Розміри скатертини | |
| Довжина скатертини | 140 см |
| Ширина скатертини | 40 см |
| Основні | |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Бавовна |
| Машинне прання | Так |
| Основа | Бавовна |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Принти, візерунки | Однотонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Доріжка |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Розміри серветки | |
| Ширина серветки | 40 см |
- Ціна: 282 ₴
